Archive for Проекти документів

Проєкт другої редакції зміни №3 до ДБН В.2.3-18:2007 «Споруди транспорту. Трамвайні та тролейбусні лінії. Загальні вимоги до проектування»

Проєкт другої редакції зміни №3 до ДБН В.2.3-18:2007 «Споруди транспорту. Трамвайні та тролейбусні лінії. Загальні вимоги до проектування» згідно з додатком Б Технічного завдання, погодженого та затвердженого в установленому порядку,  направлено на розгляд та погодження до центральних органів виконавчої влади, зокрема до:

— Державної служби України з надзвичайних ситуацій;

— Державної служби України з питань праці;

— Державної служби України з безпеки на транспорті;

— Міністерства інфраструктури України.

З проектом другої редакції зміни №3 до ДБН В.2.3-18:2007 «Споруди транспорту. Трамвайні та тролейбусні лінії. Загальні вимоги до проектування» можна ознайомитися за посиланням.

З пояснювальною запискою до проекту другої редакції зміни №3 до ДБН В.2.3-18:2007 «Споруди транспорту. Трамвайні та тролейбусні лінії. Загальні вимоги до проектування» можна ознайомитися за посиланням.

Перша редакція проекту зміни №3 до ДБН В.2.3-18:2007 «Споруди транспорту. Трамвайні та тролейбусні лінії. Загальні вимоги до проектування»

З першою редакцією проету змін №3 до ДБН В.2.3-18:2007  можна ознайомитися за наступним посиланням.
З пояснювальною запискою до першої редакцієї проету змін №3 до ДБН В.2.3-18:2007 можна ознайомитися за наступним посиланням.
Наявні пропозиції та зауваження стосовно проекту ДБН просимо надсилати на електронну адресуnvcmet@gmail.com

Істотні умови до проєкту зміни №3 до ДБН В.2.3-18:2007 «Споруди транспорту. Трамвайні та тролейбусні лінії. Загальні вимоги до проектування»

Для оптимізації проєктних рішень стосовно трамвайних та тролейбусних ліній передбачається внесення  сучасних норм стосовно проєктування:

1) трамвайних колій з визначення максимальної навантаги на вісь трамвайних вагонів,  застосування  стрілок з гнучкими вістряками, а також сучасної безбаластної трамвайної колії монолітної залізобетонної конструкції.

2) об’єктів енергопостачання із визначенням безпечного розташування тягових підстанцій та опор контактної мережі, а також уточнення рівнів шкідливих чинників, які можуть виникати під час роботи тягових підстанцій.

3) посадочних майданчиків на зупинках трамвая та тролейбуса з визначенням умов, за яких  маломобільні групи населення (МГН) можуть безперешкодно користуватися наземними видами електротранспорту на посадочних майданчиках зупинок.

4) депо з визначенням умов щодо контролювання  безпеки рухомого складу.

Проект першої редакції Зміни №2 ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій»

З пояснювальною запискою до першої редакції проекту зміни №2 ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій» можна ознайомитися за посиланням.
З текстом змін можна ознайомитися за посиланням.

Проект Зміни №2 ДБН В.2.4-2-2005 «Полігони твердих побутових відходів. Основні положення проектування»

З пояснювальною запискою до першої редакції проекту зміни №2 ДБН В.2.4-2-2005 «Полігони твердих побутових відходів. Основні положення проектування»  можна ознайомитися за посиланням.

З текстом змін можна ознайомитися за посиланням.

Проект змін №1 ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій»

З пояснювальною запискою до першої редакції проекту зміни №1 ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій» можна ознайомитися за посиланням.

З текстом змін можна ознайомитися за посиланням

Національна доповідь про якість питної води та стан питного водопостачання в Україні у 2016 році

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господорства України було опубліковано Національну доповідь про якість питної води та стан питного водопостачання в Україні у 2016 році. З текстом можна ознайомитись за цим посиланням.