Archive for Інформація

Відбулась перша робоча зустріч представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Буковини з представниками компанії SUEZ

Департаментом регіонального розвитку Чернівецької ОДА на базі Агенції регіонального розвитку (АРР) Чернівецької області 29 січня 2020 року проведено робочу зустріч представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з представниками компанії SUEZ. Зустріч було організовано громадською організацією «Громадський центр розвитку Буковини» та Департаментом капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької ОДА за участю нашого інституту.

 

Під час зустрічі перший заступник голови ОДА Богдан Ковалюк та Віцепрезидентка компанії SUEZ з питань розвитку бізнесу у Центральній та Східній Європі Олександра Бургуан, обговорили можливості співробітництва при реалізації проєктів, направлених на поліпшення якості питної води в Чернівецькій області та розширення охоплення населення регіону послугами водопостачання.

Компанія SUEZ є міжнародною компанією у сфері водопостачання, поводження з відходами та енергетики з головним офісом у Франції. Основна тема зустрічі – питання будівництва та експлуатації інфраструктури постачання питної води, водоочистки та водовідведення у Чернівецькій області.

Після зустрічі було проведено робочу нараду з представниками об’єднаних територіальних громад області, на якій розглянуто 10 ініціативних проектів, направлених на покращення стану систем водопостачання. Нарада пройшла на високому професійному рівні і підтвердила зацікавленість сторін до подальшої співпраці.

В наступні дні після зустрічі представники компанії SUEZ спільно з представниками Чернівецької ОДА та ДП «НДКТІ МГ» здійснили робочі візити на об’єкти об’єднаних територіальних громад Глибокої, Герца та ін. з метою огляду інфраструктури водопостачання. За результатами візитів було намічено шляхи подальшої співпраці та визначено необхідність створення єдиної регіональної програми розвитку систем водопостачання та водовідведення Чернівецької області, про що підготовлено відповідні листи.

Колектив нашого інститут висловлює щиру вдячність організаторам заходу і учасникам заходу і сподівається на подальшу співпрацю.

Національна доповідь про якість питної води та стан питного водопостачання в Україні у 2016 році

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господорства України було опубліковано Національну доповідь про якість питної води та стан питного водопостачання в Україні у 2016 році. З текстом можна ознайомитись за цим посиланням.

Остаточні редакції ДСТУ

Представлено остаточні редакції ДСТУ 4070, ДСТУ 4224 та ДСТУ 4876 розробником яких є науково – випробувальний  центр “Міський електричний транспорт” (НВЦ МЕТ) при Науково-дослідному та конструкторсько – технологічному інституті міського господарства (НДКТІ  МГ)

ДСТУ 4070-2002 «Вагони трамвайні. Вимоги безпеки й охорони довкілля» 

ДСТУ 4224:2003 «Трамвайні вагони. Системи гальмівні. Загальні технічні вимоги»

ДСТУ 4876:2007 «Вагони трамвайні пасажирські. Загальні технічні вимоги»

Обговорення проекту першої редакції перегляду ДСТУ 4876:2007 «Вагони трамвайні пасажирські. Загальні технічні вимоги»

ДСТУ 4876:2007 «Вагони трамвайні пасажирські. Загальні технічні вимоги»

Завантажити у форматі pdf 

Завантажити ПЗ у форматі doc 

РОЗРОБЛЕНО: Державне підприємство “Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут  міського господарства” (НДКТІ  МГ) Міністерства з питань житлово-комунального господарства України

Read more

Обговорення проекту першої редакції перегляду ДСТУ 4224:2003 «Трамвайні вагони. Системи гальмівні. Загальні технічні вимоги»

ДСТУ 4224:2003 «Трамвайні вагони. Системи гальмівні. Загальні технічні вимоги»

Завантажити у форматі pdf 

Завантажити ПЗ у форматі doc 

РОЗРОБЛЕНО: ДП «Науково-дослідний та конструкторсько – технологічний інститут мі-ського господарства (ДП «НДКТІ МГ») Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства.

Read more

Обговорення проекту першої редакції перегляду ДСТУ 4070-2002 «Вагони трамвайні. Вимоги безпеки й охорони довкілля»

ДСТУ 4070-2002 «Вагони трамвайні. Вимоги безпеки й охорони довкілля»

Завантажити ПЗ у форматі pdf

Завантажити ПЗ у форматі doc

РОЗРОБЛЕНО: ДП «Науково — дослідний та конструкторсько — технологічний інститут міського господарства (ДП «НДКТІ  МГ») Міністерства регіонального розвитку та житлово — комунального господарства України.

Read more

Прийнято новий Порядок та Методики розроблення ІТНВПВ

Наказом №179 від 25 червня 2014 року Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  було затверджено Порядок розроблення та затвердження технологічних нормативів використання питної води підприємствам, які надають послуги з централізованого водопостачання та/або водовідведення.

Read more

Створення бази даних виробників обладнання для водопровідно-каналізаційного господарства

У рамках виконання Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2013 р. № 187 стосовно підтримки вітчизняного виробника Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України було прийнято рішення про створення єдиної бази даних, яка буде включати інформацію про українських виробників обладнання та постачальників в Україні зарубіжного обладнання для водопровідно-каналізаційного господарства. Read more

Урядова телефонна «гаряча лінія»

Шановні колеги!

Повідомляємо, що розпочала роботу Урядова телефонна «гаряча лінія» (Національна система опрацювання звернень до органів виконавчої влади) за номером телефону 0-800-507-309.

Всі подрибиці щодо «гарячої лінії» Ви можете дізнатись за наступним посиланням

Архів

ДП «НДКТІ МГ» під керівництвом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  організував та провів

НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ «ТРАНСПОРТУВАННЯ ВОДИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНИМИ СИСТЕМАМИ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА. ЧАС НОВИХ РІШЕНЬ» 13-16 вересня 2016 р. м. Чорноморськ, Україна,

            Виступили з доповідями: Кравченко В.А.- директор інституту, к.т.н, Кравченко О.В.- завідуючий відділенням житлово-комунального господарства ,  к.т.н., Сатін І.В.- завідувач відділу благоустрою, озеленення населених пунктів та поводження з побутовими відходами,  к.т.н., Лессік М.Д.- радник з договірної роботи.

 

За участю Миколаївської обласної державної адміністрації — управління житлово-комунального господарства 8 червня 2016 р. у м. Миколаєві ДП «НДКТІ МГ» проведено науково-практичну конференцію «Міська інфраструктура. Час діяти» на якій розглядались питання реформування галузі ЖКГ. Впровадження новітніх технологій, обладнання, внесення змін в законодавство України в сфері ЖКГ.

В роботі конференції прийняли участь та виступили співробітники ДП «НДКТІ МГ» : Кравченко В.А.- директор інституту, к.т.н, Кравченко О.В.- завідуючий відділенням житлово-комунального господарства, к.т.н., Сатін І.В.- завідувач відділу благоустрою,озеленення населених пунктів та поводження з побутовими відходами   к.т.н., Лессік М.Д.- радник з договірної роботи.

 

За участю Херсонської обласної державної адміністрації — управління житлово-комунального господарства 9 червня 2016 р. у м. Херсоні ДП «НДКТІ МГ» проведено науково-практичну конференцію «Міська інфраструктура. Час діяти» на якій розглядались питання реформування галузі ЖКГ. Впровадження новітніх технологій,обладнання, внесення змін в законодавство України в сфері ЖКГ.

В роботі конференції прийняли участь та виступили співробітники ДП «НДКТІ МГ» : Кравченко В.А.- директор інституту, к.т.н, Кравченко О.В.- завідуючий відділенням житлово-комунального господарства,  к.т.н., Сатін І.В.- завідувач відділу благоустрою,озеленення населених пунктів та поводження з побутовими відходами    к.т.н., Лессік М.Д.- радник з договірної роботи.

 

За участю  Львівської обласної державної адміністрації —  Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства  26 жовтня 2016 р. у м. Львові ДП «НДКТІ МГ» проведено науково-практичну конференцію «Міська інфраструктура. Час діяти» на якій розглядались питання реформування галузі ЖКГ. Впровадження новітніх технологій,обладнання, внесення змін в законодавство України в сфері ЖКГ.

В роботі конференції прийняли участь та виступили співробітники ДП «НДКТІ МГ» : Кравченко В.А. — заступник  директор інституту, к.т.н, Кравченко О.В.- завідуючий відділенням житлово-комунального господарства,  к.т.н., Сатін І.В.- завідувач відділу благоустрою,озеленення населених пунктів та поводження з побутовими відходами    к.т.н., Панченко О.С. м.н.с.

 

Співробітники інституту прийняли участь та виступили з доповідями:

На ХI Міжнародній науково-практичній конференції «Ресурсозбереження та якісне водо забезпечення — стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного  господарства України», 9-14 лютого 2016 року, м. Яремча.

Виступили з доповіддю: Кравченко В.А.- директор інституту, к.т.н, Кравченко О.В.- завідуючий відділенням житлово-комунального господарства ,  к.т.н.

 

III Міжнародна спеціалізована виставка «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК – 2016», на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») в рамках яких  проведені семінари.

29 березня 2016 р. в рамках зазначених заходів до «Дня води та водних ресурсів» в павільйоні № 3, конференц–залі № 13  проведено семінар Міжнародний день водних ресурсів. «Проблеми водопровідно-каналізаційного господарства та шляхи їх вирішення» на якому з доповіддю виступив Кравченко О.В.- завідуючий відділенням житлово-комунального господарства  ,  к.т.н.

30 березня 2016 року у павільйоні № 3, конференц–залі № 16 проведено  семінари «Удосконалення системи управління у водопровідно-каналізаційному господарстві. Державно-приватне партнерство та шляхи залучення інвестиційних ресурсів в галузь» та «Використання цеоліту-кліноптилоліту марки кліносорб в технології очистки природних та стічних вод», участь у яких прийняв Кравченко О.В.- завідуючий відділенням житлово-комунального господарства  ,  к.т.н.

 

30 травня — 3 червня 2016 р. проходила Міжнародна спеціалізована виставка «Технології водо очистки, водо підготовки, переробки та утилізації відходів» IFAT-2016 м. Мюнхен (Регензбург), Федеративна Республіка Німеччина.

В роботі виставки прийняв участь Лессік М.Д.- радник з договірної роботи.

 

22-24 червня 2016 р. у м. Черкаси проведена Всеукраїнська нарада «Стан водопровідно-каналізаційного господарства. Вихід з кризи» на якій з доповіддю виступив Кравченко О.В.- завідуючий відділенням житлово-комунального господарства,  к.т.н.

 

11-12 серпня 2016 року у м. Камянець-Подільську пройшов науково-практичний семінар «Підвищення якості послуг з водопостачання та водовідведення — ключове завдання підприємств ВКГ регіону» проведений асоціацією «Укрводоканалекологія» модератором від Мінрегіону України виступив Сатін І.В.- завідувач відділу благоустрою,озеленення населених пунктів та поводження з побутовими відходами, к.т.н.

 

21-22 вересня 2016 р. у м. Одеса пройшла ХХVI Міжнародна конференція «Проблеми екології та експлуатації об’єктів енергетики» на ній з доповіддю виступив Сатін І.В.- завідувач відділу благоустрою,озеленення населених пунктів та поводження з побутовими відходами, к.т.н.

 

22-24 вересня 2016 р. Кравченко В.А.- заступник директора інституту, к.т.н, Кравченко О.В.- завідуючий відділенням житлово-комунального господарства,  к.т.н., відвідали м. Мюнхен Федеративна Республіка Німеччина на запрошення фірми «Ingenieururo R. Grossmann» та провели перемовини щодо розробки технологій очищення природних та стічних вод.

 

29 вересня 2016 р. пройшла розширена Литовсько-українська ділова нарада у м. Вільнюсі  Литовська республіка

В роботі Литовсько-української ділової наради  прийняв участь  Кравченко В.А.- заступник директора інституту, к.т.н.

 7 жовтня 2016 р. у м. Львів пройшов II Міжнародний Львівський Екофорум «Вода та Енергія».

В роботі Екофорума прийняв участь та виступив Сатін І.В.- завідувач відділу благоустрою,озеленення населених пунктів та поводження з побутовими відходами    к.т.н.

 

8- 10 листопада у м. Києві відбулися:

XII Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства»,

XIV Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE -2016»

З доповіддю виступив: Кравченко В.А.- заступник директора інституту, к.т.н.,

VII Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех»/ДорТехЕкспо -2016»,

IX Міжнародна спеціалізована виставка « Енергоефективність. Відновлювана енергетика -2016».

Відвідали заходи та виставку співробітники ДП «НДКТІ МГ»:  Кравченко В.А.- заступник директора інституту, к.т.н., Кравченко О.В.- завідуючий відділенням житлово-комунального господарства,  к.т.н., Сатін І.В.- завідувач відділу благоустрою,озеленення населених пунктів та поводження з побутовими відходами, к.т.н., Лессік М.Д.- радник з договірної роботи.

 

25-26 листопада у м Львів пройшов семінар «Насосне обладнання ТМ DAB Італія і  TM HOMA Німеччина для монтажу та експлуатації в промисловості будівництва.

В роботі семінару прийняли участь співробітники ДП «НДКТІ МГ» : Кравченко В.А. — заступник  директор інституту, к.т.н, Кравченко О.В.- завідуючий відділенням житлово-комунального господарства,  к.т.н..

 

1-2 грудня 2016р. у м. Києві пройшла Всеукраїнська нарада «Модернізація підприємств в умовах реформи водопровідно-каналізаційного господарства. Шляхи вирішення».

В роботі  наради прийняли участь та виступили співробітники ДП «НДКТІ МГ» : Кравченко В.А.- заступник  директор інституту, к.т.н, Кравченко О.В.- завідуючий відділенням житлово-комунального господарства,  к.т.н.

 

13-16 грудня 2016р. у м. Варшава Польська Республіка пройшов семінар — виставка технічного обладнання ВКГ. В роботі семінару прийняли участь  Кравченко В.А.- заступник директора інституту,к.т.н., Кравченко О.В.- завідуючий відділенням житлово-комунального господарства,  к.т.н. з метою підбору технологічного обладнання щодо удосконалення систем водопостачання Луганської області.

 

У передачах Київська ТРК ( Зелений Київ): на протязі 2016 року у програмі з питань Водопровідно-каналізаційного господарства 6 раз виступив — завідувач відділенням житлово-комунального господарства,  к.т.н. , Кравченко О.В.

З питань санітарного очищення міста на протязі 2016 року 5 раз виступив  — завідувач відділу благоустрою, озеленення населених пунктів та поводження з побутовими відходами,  к.т.н., Сатін І.В.