Розробка технічного завдання для проектів

Фінансова підтримка соціально важливих проектів є запорукою їх стрімкого розвитку та належного функціонування. Це, в свою чергу, сприяє покращенню умов життя населення та сприяє благоустрою міста.

Для отримання інвестицій компанії часто звертаються до міжнародних та вітчизняних банків. Щоб отримати необхідні кошти у найкоротший строк, потрібно підтвердити економічну доцільність та життєздатність проекту. Саме для цього проводять складання технічного завдання (ТЗ). Цей процес важливо довіряти кваліфікованим спеціалістам, які обізнані у вимогах МФО щодо оформлення документації.

Наші фахівці мають багаторічний досвід у даній сфері, ми співпрацюємо з багатьма українськими та міжнародними компаніями. Спеціалісти нашого інститут розробляють технічне завдання (ТЗ) відповідно до вимог чинного законодавства, забезпечують  підтримку при отриманні кредиту МФО, надають всі необхідні консультації та роз’яснення.

За детальнішою інформацією  звертайтесь до завідувача відділенням житлово-комунального господарства Кравченка Олександра Валерійовича, тел./факс (044) 248-23-23;                                  e-mail akravchenko@nikti.org.ua