Участь в розробці та проведенні приймальних випробувань тролейбуса ЛАЗ Е301D1, виробництва ЗАТ «Завод комунального транспорту» (м. Львів)

Загальний вид тролейбуса Е301D1

Участь в освоєнні виробництва та проведення кваліфікаційних випробувань тролейбуса Дніпро Е187, що виготовляється виробництва ВАТ «Дніпропетровський ремонтний завод електротранспорту» за документацією ВАТ „Троллейбусный завод”,  (Росія)

Дніпро Е187

Участь у розробці та проведенні приймальних випробувань тролейбуса Богдан Т501.10, виробництва ВАТ «Луцький автомобільний завод»

Загальний вид тролейбуса Т501.10

Випробування трамвайного вагону 71-619КТ, виробництва Федерального державного унітарного підприємства «Усть-Катавский вагоностроительный завод им. С.М.Кирова» (Росія) з метою визначення можливості його експлуатування в м. Харкові.

Загальний вид трамвайного вагону 71-619КТ

Участь у розробці, проведення приймальних випробувань трамвайного вагона Т3, капітально відремонтованого та переобладнаного Комунальним підприємством «Швидкісний трамвай» (м. Кривий Ріг)

Загальний вид трамвайного вагону Т3 капітально відремонтованого та переобладнаного

Випробування трамвайних вагонів Ве4/6, виробництва Швейцарії, які експлуатувались в м. Цюріху, з метою визначення можливості їх експлуатування в м. Вінниці.

Ве4/6