Допомога у підготовці матеріалів, необхідних для отримання позик міжнародних фінансових організацій, а також документації відповідно до форм МБРР, ЄБРР, ЄІБ, розробка бізнес-планів, розрахунок строків окупності проектів

 

Позики міжнародних економічних організацій привабливі низькими відсотковими ставками (0,5-6 % річних) та можливістю відстрочки (5-10 років) по виплаті основного тіла кредиту. Кожна фінансова установа, як правило, має складну процедуру видачі кредитів та специфічні форми оформлення супровідної документації. При цьому основною передумовою до співпраці з міжнародними фінансовими установами є правильно оформлені документи, які необхідні для подачі заявки на участь у конкурсі. Процедури та вимоги в кожній міжнародній фінансовій організації специфічні та достатньо складні.

Бізнес-план — це документ, що описує всі основні аспекти майбутньої діяльності, аналізує проблеми, з якими можна зіткнутися, а також визначає засоби їх вирішення. Правильно складений бізнес-план у кінцевому підсумку дозволяє визначити, чи варто взагалі вкладати гроші в дану конкретну справу, чи дасть вона прибутки і чи виправдаються усі витрати. Таким чином, бізнес-план є необхідним атрибутом комерційної діяльності будь-якого підприємства.

Бізнес-плани розвитку систем водопостачання та їх окремих елементів спрямовані на покращення якості питної води, підвищення надійності та енергоефективності систем, раціональне використання матеріальних та інших ресурсів. Під час складання бізнес-планів застосовуються міжнародні методики та стандарти бізнес планування, методичні рекомендації з розроблення бізнес-планів підприємств, затверджені Міністерством економіки України у 2006 році.

Період окупності проекту – це час, потрібний для того, щоб сума надходжень від реалізації проекту відшкодувала суму витрат на його впровадження. Період окупності є індикаторнім показником, який дозволяє оцінити актуальність та можливість впровадження проекту.

Ми маємо достатній досвід у підготовці, оформленні та подачі усіх необхідних документів та розрахунків, потрібних для отримання міжнародних позик, зокрема, в рамках проектів Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку (МБРР), Європейського Інвестиційного Банку (ЄІБ) та німецького банку розвитку KfW.

 

За детальнішою інформаціє можна звертатись до завідуючого підрозділом муніципальної інфраструктури Кравченка Олександра Валерійовича, тел./факс (044) 248-23-23; e-mail akravchenko@nikti.org.ua